X Gdyńskie Warsztaty dla Osób Niepełnosprawnych z Psami Asystującymi odbędą się w dniach od 7-14 października 2018 r. w Gdyni.
(więcej aktualności)


Podaruj nam swój 1%


Agnieszka i RafiMam na imię Agnieszka, a mój pies wabi się Rafi. Razem jesteśmy od 2009 roku. Zastanawiam się jak mogłam żyć bez Rafi i jej pomocy. Większość czasu spędzam w domu, szczególnie w okresie zimowym. Rafi z racji mojej niepełnosprawności pomaga mi w codziennych czynnościach. Często razem wychodzimy na zakupy i do lekarza. Rafi sprawiła, że bardziej otwieram się na ludzi, którzy są życzliwiej nastawieni do mojej osoby, a od czasu kiedy mam psiego partnera, jestem pewniejsza siebie i bardziej samodzielna. Dzięki Rafi wcześniejsze trudności zostały pokonane, a niektóre "drzwi" zostały otwarte. W chwilach gorszego samopoczucia obecność Rafi jest nieoceniona. Oprócz obowiązków mamy czas na zabawę. Uwielbiamy spacery po lesie , a Rafi kocha bieganie za piłką i zabawy w chowanego. W domu też mamy swoje ulubione zabawy, które sprawiają nam wiele radości. Rafi jest nieodłącznym członkiem naszej rodziny i oddanym przyjacielem.

Agnieszka & Rafi

<< powrót<< powrót do strony głównej

Vectra - dajemy więcej Husse, karma dla psów, karma dla kotówŚląskie Centrum Kynologiczne Gdynia moje miastoLIONS CLUB GDYNIA Pałac Młodzieży w KatowicachMPL Technology Katowice Sp. z o.o.

Przyjaciółmi Fundacji DOGIQ są  osoby, organizacje i firmy, które popierają ... (więcej)

Wolontariat to niezwykła przygoda
ale i ogromna odpowiedzialność.
Przygodą jest poznawanie nowych,
niezwykłych ... (więcej)