X Gdyńskie Warsztaty dla Osób Niepełnosprawnych z Psami Asystującymi odbędą się w dniach od 7-14 października 2018 r. w Gdyni.
(więcej aktualności)


Podaruj nam swój 1%


Ewelina i GuliverMam na imię Ewelina a moja "włochata połowa serca" to golden retriever o dźwięcznym imieniu Guliver. Od 2007 roku stanowimy nierozłączny zespół, który nieodstępuje się nawet na krok. Na co dzień pracujemy z dziećmi, młodzieżą i osobami starszymi wspólnie prowadząc zajęcia edukacyjne, rewalidacyjne i terapeutyczne, w których wspierają nas kot Gustaw i królik Gandalf . W wolnych chwilach modernizujemy strony internetowe i pisujemy blogi. Dzięki mojemu psu przekonałam się, że potrafię więcej. Jego obecność sprawia że łatwiej pokonuję ograniczenia własnego ciała, a trudne momenty w rehabilitacji stają się łatwiejsze. Z Guliverem u boku wróciłam do jazdy konnej i ze względu na niego nauczyłam się jeździć na rowerze. Najbardziej lubimy długie spacery, wspólne zabawy i te bezcenne chwile gdy swoją obecnością sprawiamy radość innym bo wówczas życie jest piękniejsze.

Ewelina & Guliver

<< powrót<< powrót do strony głównej

Vectra - dajemy więcej Husse, karma dla psów, karma dla kotówŚląskie Centrum Kynologiczne Gdynia moje miastoLIONS CLUB GDYNIA Pałac Młodzieży w KatowicachMPL Technology Katowice Sp. z o.o.

Przyjaciółmi Fundacji DOGIQ są  osoby, organizacje i firmy, które popierają ... (więcej)

Wolontariat to niezwykła przygoda
ale i ogromna odpowiedzialność.
Przygodą jest poznawanie nowych,
niezwykłych ... (więcej)