X Gdyńskie Warsztaty dla Osób Niepełnosprawnych z Psami Asystującymi odbędą się w dniach od 7-14 października 2018 r. w Gdyni.
(więcej aktualności)


Podaruj nam swój 1%


Halina i RalfaW czerwcu 2010r. sprezentowano mi wiernego przyjaciela i towarzysza życia jest to Ralfa ur. w 2008 r. Pies Asystujący. Wulkan energii zawsze chętna do pomocy i zabawy, dzięki takiemu towarzyszowi zyskałam poprawę samodzielności, większe poczucie bezpieczeństwa oraz mobilizację do samodyscypliny. Otwierając rano oczy widzę ciepłe spojrzenie istotki której wzrok mówi w czym mogę pomóc? I w tym momencie dzień nabiera nowego znaczenia. Na co dzień pracuję jako operator wprowadzania danych. Uprawiam sporty między innymi rugby na wózkach, w każdą sobotę jeździmy na treningi gdzie Ralfa pilnie obserwuje czy może już pora podać mi coś do picia. Spędzamy ze sobą dużo czasu praktycznie jesteśmy nierozłączne bo jak można zostawić swoje ręce. Najchętniej spędzamy wolne chwile na łonie natury gdzie na wspólnej zabawie możemy się zrelaksować a Fisia jak przystało na psa może spełnić swoje instynkty naturalne czyli wąchanie.

Halina & Ralfa

<< powrót<< powrót do strony głównej

Vectra - dajemy więcej Husse, karma dla psów, karma dla kotówŚląskie Centrum Kynologiczne Gdynia moje miastoLIONS CLUB GDYNIA Pałac Młodzieży w KatowicachMPL Technology Katowice Sp. z o.o.

Przyjaciółmi Fundacji DOGIQ są  osoby, organizacje i firmy, które popierają ... (więcej)

Wolontariat to niezwykła przygoda
ale i ogromna odpowiedzialność.
Przygodą jest poznawanie nowych,
niezwykłych ... (więcej)