X Gdyńskie Warsztaty dla Osób Niepełnosprawnych z Psami Asystującymi odbędą się w dniach od 7-14 października 2018 r. w Gdyni.
(więcej aktualności)


Podaruj nam swój 1%


Marta i Magia
Mam na imię Marta. Magia zamieszkała ze mną w kwietniu 2013 roku. Okazała się być niezastąpionym towarzyszem i pomocnikiem zarazem, jeśli jest taka potrzeba, również w nocy.
Podnosi przedmioty, które mi upadną, otwiera i zamyka drzwi, "wysuwa nogi na podnóżku", co sprawia, że czuję się bardziej komfortowo i nie muszę korzystać przy tym z pomocy mamy. Poza tym posiada inne umiejętności, które pomagają mi być bardziej niezależną. Jestem osobą aktywną, dużo czasu spędzam poza domem. Od momentu kiedy otrzymałam Magię, moje życie stało się dużo łatwiejsze, jest dla mnie wielkim wsparciem fizycznym (moją trzecią ręką) i ogromnym psychicznym, czuję się przy niej bezpiecznie. Dzięki niej usamodzielniłam się i wiem, że razem damy radę pokonać wszelkie przeciwności losu. Wolne chwile spędzamy na długich spacerach, kąpielach i zabawie.

Marta & Magia

<< powrót<< powrót do strony głównej

Vectra - dajemy więcej Husse, karma dla psów, karma dla kotówŚląskie Centrum Kynologiczne Gdynia moje miastoLIONS CLUB GDYNIA Pałac Młodzieży w KatowicachMPL Technology Katowice Sp. z o.o.

Przyjaciółmi Fundacji DOGIQ są  osoby, organizacje i firmy, które popierają ... (więcej)

Wolontariat to niezwykła przygoda
ale i ogromna odpowiedzialność.
Przygodą jest poznawanie nowych,
niezwykłych ... (więcej)