X Gdyńskie Warsztaty dla Osób Niepełnosprawnych z Psami Asystującymi odbędą się w dniach od 7-14 października 2018 r. w Gdyni.
(więcej aktualności)


Podaruj nam swój 1%


Oskar i KallaMam na imię Oskar a Kalla to mój pies asystujący. Na co dzień jesteśmy praktycznie nierozłączni - Kalla pomaga mi we wszystkim, począwszy od ściągania butów czy bluzy, po trudniejsze zadania, takie jak podnoszenie przedmiotów z ziemi, przynoszenie telefonu, pomaga także w robieniu zakupów. Jesteśmy razem niespełna rok, dokładnie od maja 2011 roku. Od momentu przekazania mi Kalli, moje życie stało się dużo prostsze i przede wszystkim bardziej samodzielne. Wiem, że w każdej sytuacji mogę liczyć na swojego psa, jest dla mnie wsparciem. Kalla uwielbia wykonywać wszystkie zadanie, robi to chętnie i jednocześnie z zadowoleniem machając ogonkiem. Czas wolny spędzamy w parkach, bawiąc się ulubioną zabawką Kalli.

Oskar & Kalla

<< powrót<< powrót do strony głównej

Vectra - dajemy więcej Husse, karma dla psów, karma dla kotówŚląskie Centrum Kynologiczne Gdynia moje miastoLIONS CLUB GDYNIA Pałac Młodzieży w KatowicachMPL Technology Katowice Sp. z o.o.

Przyjaciółmi Fundacji DOGIQ są  osoby, organizacje i firmy, które popierają ... (więcej)

Wolontariat to niezwykła przygoda
ale i ogromna odpowiedzialność.
Przygodą jest poznawanie nowych,
niezwykłych ... (więcej)