X Gdyńskie Warsztaty dla Osób Niepełnosprawnych z Psami Asystującymi odbędą się w dniach od 7-14 października 2018 r. w Gdyni.
(więcej aktualności)


Podaruj nam swój 1%>> KONFERENCJA

     

Szanowni Państwo,
Ideą warsztatów jest stworzenie okazji do spotkania, dyskusji i wymiany doświadczeń osób niepełnosprawnych, korzystających z pomocy psów asystujących. Zapraszając na warsztaty chcemy stworzyć Państwu okazję do ustawicznego kształcenia, pozwalającego skuteczniejszą i bardziej konstruktywną współpracę z psim asystentem i  zbudowanie z nim głębszej więzi emocjonalnej. Państwa uwagi i sugestie staną się materiałem do udoskonalenia programu edukacji psów asystujących, stosowanych przez trenerów psów asystujących. Mamy nadzieję, iż zechcą Państwo uczestniczyć w tej unikatowej na skalę kraju imprezie i podzielą się Państwo wiedzą i doświadczeniem, nabytymi przez cały okres współpracy ze swoim psem asystującym. Będzie nam również bardzo miło gościć Państwa na konferencji naukowej pt.:  „Rola psów asystujących we wspomaganiu aktywności osoby niepełnosprawnej w aspekcie społecznym i prawnym”, której celem jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie definiowania obecności psa pracującego w miejscu publicznym oraz  praw osób korzystających z pomocy psiego asystenta. Konferencja jest podsumowaniem warsztatów oraz okazją do poznania interpretacji prawnej powyższych aspektów.

Aneta Graboś
w imieniu organizatorów<< powrót do strony głównej

Vectra - dajemy więcej Husse, karma dla psów, karma dla kotówŚląskie Centrum Kynologiczne Gdynia moje miastoLIONS CLUB GDYNIA Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w KatowicachMPL Technology Katowice Sp. z o.o.

Przyjaciółmi Fundacji DOGIQ są  osoby, organizacje i firmy, które popierają ... (więcej)

Wolontariat to niezwykła przygoda
ale i ogromna odpowiedzialność.
Przygodą jest poznawanie nowych,
niezwykłych ... (więcej)